GP Premium - en to sk_SK translation catalogue (24 entries)

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Center
sk_SK: Na stred

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Above Content Area
sk_SK: Nad oblasť obsahu

en: You do not have permission to install plugin updates
sk_SK: Nemáte oprávnenie na inštaláciu aktualizácií pluginu

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Add-on deactivated.
sk_SK: Doplnok vypnutý.

en: Add-on activated.
sk_SK: Doplnok aktivovaný.

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Deactivate
sk_SK: Deaktivovať

en: License deactivated.
sk_SK: Licencia deaktivovaná.

en: License activated.
sk_SK: Licencia aktivovaná.

en: Page Header
sk_SK: Hlavička stránky

en: Inside Content Area
sk_SK: Vnútorná oblasť obsahu

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Page Header Image
sk_SK: Obrázok stránky hlavičky

en: Disable
sk_SK: Zakázať

en: Enable
sk_SK: Aktivovať

en: Image Width
sk_SK: Šířka obrázku

en: Image Height
sk_SK: Výška obrázku

en: HTML and shortcodes allowed.
sk_SK: HTML a shortcodes povoliť.

en: Automatically add paragraphs
sk_SK: Automaticky pridať nové slová do zoznamu na dopĺňanie

en: Contained
sk_SK: Obsiahnuté
