GP Premium - en to sv_SE translation catalogue (19 entries)

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
sv_SE: Det finns en ny version av %1$s tillgänglig. %2$sSe version %3$s detaljer%4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
sv_SE: Det finns en ny version av %1$s tillgänglig. %2$sSe version %3$s detaljer%4$s eller %5$suppdatera nu%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
sv_SE: Du har inte behörighet för att uppdatera tillägg

en: Error
sv_SE: Ett fel har uppstått

en: Add-on deactivated.
sv_SE: Tillägg avaktiverad.

en: Add-on activated.
sv_SE: Tillägg aktiverad.

en: Bulk Actions
sv_SE: Välj åtgärd

en: Activate
sv_SE: Aktivera

en: Deactivate
sv_SE: Avaktivera

en: Apply
sv_SE: Utför

en: License deactivated.
sv_SE: Licens avaktiverad.

en: License activated.
sv_SE: Licens aktiverad.

en: Help
sv_SE: Hjälp

en: License Key
sv_SE: Licensnyckel

en: Update
sv_SE: Uppdatera

en: <code>%current_year%</code> to update year automatically.
sv_SE: Skriv <code>%current_year%</code> för att dynamiskt visa nuvarande år.

en: <code>%copy%</code> to include the copyright symbol.
sv_SE: Skriv <code>%copy%</code> för att använda upphövsrätt symbolen.

en: HTML is allowed.
sv_SE: HTML är tillåtet.

en: Shortcodes are allowed.
sv_SE: Shortcodes är tillåtna.
